• Na míru

Velikost i složení balíčků je šité na míru každému pejskovi. Rádi jídelníček upravíme dle individuálních potřeb Vašeho parťáka.

  • Vyváženost

Balíčky Barf&Go jsou pestré a namícháné tak, aby Váš pes získal všechny potřebné živiny. Vy již nemusíte nic přidávat.

  • Bez starostí

Příprava krmení je pro Vás bez starosí. Nemusíte sledovat vyváženost potravy a složitě sháňet veškeré ingredience. Vaše kuchyň navíc zůstane čistá.

Jak to funguje?

Připravíme Vašemu pejskovi porce na míru, dle věku, váhy a dosavadních stravovacích návyků. Funguje to podobně jako krabičková dieta pro lidi.
Každá porce obsahuje 2 druhy masa, přílohu a přírodní doplňky.
Jídlo se servíruje 2krát za den u dospelého jedince.
Balíčky již obsahují kompletní a správně vyvážené krmivo. Vy nemusíte nic přidávat.
Zakladáme si na pestrosti krmení. Naše jídelníčky sú bohaté. Navíc je pravidelně obměnujeme.
Krmivo obdržíte v zmrzlém stavu. Balíčky se skladují v mrazáku.
Před servírovaním balíček pouze rozmrazíte a můžete podávat.
První várku robíme formou testu na 7 dní. Následně upravíme zložení a prípadnou velikost porcí. Pak již pripravujeme krmivo pro Vás pravidelně každých 28 dní.

Co v balíčcích Barf&Go Váš pejsek najde?

  • Různé typy masa – svalovina, vnitřnosti, chrupavky a kosti.
  • Různé druhy masa: hovězí, telecí, skopové, drůbeží (kuřecí, krutí, kachní, husí), králičí, koňské a dokonce i ryby (losos, sled, makrela, koruška, šproty) a zvěřinu (jelen, daněk, muflon)
  • Zeleninu a ovoce převážně od českých pěstitelů (špenát, salát, mrkev, červená řepa, okurka, cuketa, brokolice, kapusta, rajčata, květák, banán, broskve, jablko, hruška….)
  • Mléčné výrobky (tvaroh, jogurt, podmáslí, zakysaná smetana…)
  • Vajíčka (vařená vajíčka nebo syrové žloutky)
  • Obilniny vhodné pro psa (rýže, jáhly, kroupy, ovesné vločky)
  • Ořechy a semínka, různé oleje (lososový, rybí, slunečnicový, olivový lněný, ..)
  • Minerální doplňky (mořská řasa Kelpa), vitamin (kvasnice) a kloubní doplňky (kolagen).

Časté dotazy:

Jak často si musím krmivo vyzvedávat?
V rámci jednoho závozu vám připravíme balíčky, které pokryjí krmení vašeho psa na 28 dní. (v případě velkého psa nebo nedostatku místa ve vašem mrazáku můžeme po individuální dohodě zabezpečovat závoz každých 14 dní)

Jaké množství krmiva obdržím na jeden závoz?
Dospělý pes dostává denně přibližně množství potravy rovnajícím se 2% jeho tělesné váhy, tj. pes o váze 10 kg dostane od nás na 28 dní okolo 5,6 kg, pes o váze 20 kg 11,2 kg potravy. U štěněte ve vývoji je to výrazně více (4-6% váhy), tz. 5kg štěně dostane od nás. 7kg potravy.

Jak často je nutné psa krmit?
Čerstvé maso pes stráví výrazně rychleji než granule, proto je potřeba psa krmit 2krát denně. U štěňat do 6 měsíců je to 2-5krát denně.

Jak velká je jedna porce a co obsahuje?
Pes má denně dostat cca 2-3% své váhy. Krmivo podáváme 2krát denně. Jedna porce má tedy 1-1,5% váhy psa. U štěňat je to přibližně 4-6% váhy. U fyzicky aktivních psů to může být o něco více. Jedna porce obsahuje zpravidla 1-2 druhy masa, 1-2 druhy zeleniny nebo ovoce a může obsahovat i přílohu. Jednou za den porce obsahuje i olej a potravinové doplňky.

Jak správně dávky podávat?
Balíček po převzetí ihned vložte do mrazáku. Den předem vyndáme porci jídla z mrazáku a necháme rozmrazit v ledničce. Před podáváním zalijeme horkou vodou tak, aby teplota jídla dosahovala tělesné teploty těla psa, což je 38-39C. Na rozmrazení nedoporučujeme používat mikrovlnnou troubu. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kdo jsou naši dodavatelé?
Firmy specializující se na výrobu krmiva pro masožravá zvířata z České republiky a Německa, které dodávají maso z kontrolovaných zdrojů. Pečlivě si hlídame kvalitu. Zeleninu a ovoce preferujeme sezónní. Nakupujeme u pěstitelů v Holešovické tržnici. Mléko, vajíčka a obiloviny pro nás zajišťují dodavatelé typu Makro, Lidl a podobně.